27 Urodziny ★ Walshy Fire ★ Major Lazer

  OPIS WYDARZENIA

  WALSHY FIRE from MAJOR LAZER ★ 27 URODZINY ENERGY
  Sob.11.08.2018 ★ Energy 2000 Przytkowice
  Kochani, w sobotę 11 sierpnia zapraszamy Was na najbardziej wypasioną imprezę tego roku. Z okazji naszych 27 urodzin, za energiczną konsoletą stanie amerykański DJ i producent WALSHY FIRE, z formacji MAJOR LAZER. Mega-gwiazda z jamajskimi korzeniami – znana jest między innymi z hitu „Lean On”, który na YouTube obejrzano już ponad 2,3 miliarda razy!!! Walshy to prawdziwy król gorących energetycznych brzmień, a jego sety rozgrzewają klubowe parkiety do czerwoności, na wszystkich kontynentach, począwszy od Miami, przez Nowy York, Las Vegas, Tokyo, Hong-Kong, czy Moskwę! Oprócz występu gwiazdy, czekają na Was także setki innych atrakcji i niespodzianek! Prawdziwa inwazja urodzinowych prezentów, specjalna edycja koszulek Energy 2000, w wersji męskiej i damskiej, Energy Mixy, silikonowe opaski na rękę, smyczki i inne gadżety. Pokroimy dla Was ogromny urodzinowy tort, a w całym klubie czekać będą przygotowane na tą okazję promocje. Pojawią się także goście specjalni – najlepsze klubowe tancerki, akrobatki, ledowe roboty, performerzy i artyści z Energylandii, a całość uświetnią spektakularne pokazy pirotechniki scenicznej, multilaser show, konfetti. Rozdamy Wam zaproszenia do parku rozrywki Energylandia i wejściówki do kina. Parkiet rozgrzeje nie tylko Walshy Fire z formacji Major Lazer, ale także wyrzutnie ognia – Fire Jet i Flamaniac,… a jeśli zrobi się Wam za gorąco, schłodzimy Was naszymi armatkami CO2.

  Wiek: +18 lat || Start: 21:00 || Bilet: 20 PLN
  Zagrają dla Was także:
  Sala Główna: Thomas ★ Don Pablo & Daniels
  Sala Dance: De Sebastiano & Matt G
  Sala VIP: Teef
  Sala Top & R’n”B: Skrzypa

  Uwaga! Nie prowadzimy przedsprzedaży biletów. Bilety będą dostępne w dniu imprezy, w kasach klubu od godziny 21:00. NIEOGRANICZONA ILOŚĆ BILETÓW!!!

  IMPREZA SPECJALNA – PROMOCJE /KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE – NIEAKTYWNE! PROMOCJA URODZINOWA – NIEAKTYWNA! Więcej informacji w naszym FAQ.

  REZERWACJA loży: ON-LINE: Na naszej stronie www, w zakładce: KLUB/REZERWACJE
  lub TELEFONICZNIE   pod nr. 33 876 88 12 wew.23
  od pon. do pt. w godz. 8-16.
  Sobota (15:00 – 19:00) pod nr.tel. 609 539 580
  Serdecznie zapraszamy!


  Zobacz Galerię z Imprezy