FAQ

Jakie są ceny biletów wstępu do klubu i gdzie je mogę kupić?

Bilety dostępne są w sprzedaży tylko w kasach biletowych klubu w godzinach jego otwarcia. Nie prowadzimy przedsprzedaży oraz sprzedaży biletów on-line.*

CENY BILETÓW
:
W piątki – 10 PLN | W soboty – 20 PLN | Nie dotyczy imprez specjalnych, na które bilety czasami są droższe.**

* nie dotyczy imprezy Sylwestrowej
** koncerty, Andrzejki, Ostatki, Sylwester itp. Imprezy specjalne są wskazane w opisie imprezy w zakładce: Imprezy oraz na naszym fanpage-u na Facebook-u. https://www.facebook.com/energy2000przytkowice/events

W jakie dni jest czynny klub Energy 2000 Przytkowice i w jakich godzinach jest otwarty?

Klub Energy 2000 w Przytkowicach jest czynny w piątki i soboty oraz w niektóre święta i dni je poprzedzające, w godzinach od 21:00 do 4:30* (w piątki) i 21:00 do 5:00* (w soboty). Dokładne info o wydarzeniach w klubie możecie znaleźć, w zakładce „Imprez” ( link:  https://przytkowice.energy2000.pl/imprezy/ ) oraz tutaj: https://www.facebook.com/energy2000przytkowice/events

*Klub Energy 2000 Przytkowice zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia imprezy.

Czy są jakieś zakazy i zasady dotyczące wieku i ubioru?

ZASADY DOTYCZĄCE WIEKU:
Wstęp do klubu na piątkowe imprezy od +16 lat. (wymagany dokument tożsamości ze zdjęciem)
Wstęp do klubu na sobotnie imprezy od +18 lat (wymagany dokument tożsamości ze zdjęciem)

ZASADY DOTYCZĄCE UBIORU
:
W klubie Energy 2000 obowiązuje strój nieformalny.
Obowiązuje zakaz wstępu do klubu w strojach sportowych*, w szczególności dotyczy: bluzy z kapturem/spodnie i bluzy dresowe/joggery dresowe/krótkie spodenki**/czapeczki z daszkiem – tzw. baseball-ówki.

*nie dotyczy obuwia sportowego.
**w sezonie letnim, nie dotyczy spodni typu ”rybaczki” ¾

Więcej informacji na temat zasad wstępu do klubu znajdziecie w regulaminie: https://przytkowice.energy2000.pl/klub/regulamin

Jak mogę zarezerwować lożę w klubie?

Klub Energy 2000 oferuje swoim klientom ponad 1000 miejsc siedzących. Do Waszej dyspozycji jest w sumie ponad 100 loży, które można rezerwować na dwa sposoby:

REZERWACJA ON-LINE
Poprzez nasz serwis internetowy https://przytkowice.energy2000.pl/rezerwacje. Aby dokonać rezerwacji on-line należy zarejestrować się na naszej stronie (w zakładce „Logowanie”, na środku działu „Logowanie”, znajduje się przycisk aktywujący rejestrację). W przypadku rezerwacji internetowej, bardzo prosimy o podanie w formularzu nr telefonu, co ułatwi nam kontakt w przypadku jakichkolwiek problemów z rezerwacją. Jeśli podaliście nr telefonu w formularzu rejestracji, zostanie on automatycznie wpisany w Waszej rezerwacji.

REZERWACJA TELEFONICZNA
Można jej dokonać dzwoniąc pod nr telefonu +48 33 876 88 12, od poniedziałku do piątku, w godzinach: 08 – 16  oraz w niedzielę tylko w godz. 21 – 24.  W sobotę pod nr telefonu +48 609 539 580 w godz. 15 – 19. W sobotę nasze biuro jest nieczynne.

Gdzie i do której godziny mogę opłacić i odebrać kupon na zarezerwowaną lożę?

Kupony uprawniające do zajęcia zarezerwowanej loży, odbiera się i opłaca w Punkcie Odbioru Loży, który znajduje się w lewej części szatni klubu, na jej końcu patrząc od strony wejścia.
UWAGA!
Zarezerwowane loże należy odebrać najpóźniej do godz. 22:00. Dotyczy to także loży otrzymanych w Promocji Urodzinowej lub Promocji Kawalersko-Panieńskiej*. Po tym czasie rezerwacje ulegają skasowaniu, a loże są oferowane do sprzedaży innym  klientom w klubie.

*nie dotyczy rezerwacji i wykupu loży na imprezy Sylwestrowe. Rezerwacje opłaconych loży sylwestrowych są ważne do godz. 24:00.

Jak mogę sprawdzić dostępność i rozlokowanie loży w klubie?

Dostępność i układ loży można sprawdzić na Naszej stronie https://przytkowice.energy2000.pl/rezerwacje.

Ile kosztuje rezerwacja loży i ile osób się w nich mieści?

CENY LOŻY STANDARDOWYCH:
Loża 2 – 3 osobowa – 20 PLN
Loża 4 – 6 osobowa – 30 PLN
Loża 7 – 8 osobowa – 40 PLN

CENY LOŻY VIP:

Duża Sala:
Loża VIP (nr. 27/28/29 antresola) 15 – 17 osób – 150 PLN
Loża VIP (nr. 62+ zamknięty tarasik) 8 – 10 osób – 200 PLN

Sala Dance:
Loża VIP (nr. 21) 12 – 15 osób – 150 PLN

Sala VIP:
Loże VIP (nr. 30 i 31 antresola prawa) 8 – 10 osób – 100 PLN
Loża VIP (nr. 22 antresola prawa) 10 – 12 osób – 150 PLN
Loża VIP (nr. 17/18 antresola lewa) 15 – 17 osób – 200 PLN

Gdzie i do której mogę odebrać wejściówki promocyjne z Facebook-a?

Wejściówki promocyjne, wygrane w konkursach Facebook, można odebrać w kasach biletowych klubu do godz. 22:00, na podstawie otrzymanego PIN-u.

Czy przy klubie znajduje się parking, czy jest strzeżony i ile kosztuje?

Przy klubie znajduje się kilka dużych parkingów na około 1500 pojazdów. Wszystkie parkingi są niestrzeżone – dozorowane i płatne. Opłata jednorazowa 5 PLN za auto. Opłaty za parkowanie można uiścić w kasach biletowych klubu lub automatach kasowych znajdującym się obok głównego wejścia.*

*w przypadku awarii automatów, opłaty można uiścić u pracowników obsługi parkingu.

Czy wchodząc do klubu muszę zastosować się do jakich zasad?

Tak wchodząc na teren klubu, należy zastosować się do postanowień Regulaminu Klubu, który znajduje się przed wejściem. Zakup biletu i wejście do klubu oznacza akceptację Regulaminu.
Polecamy zapoznać się z regulaminem klubu przed wejściem, gdyż jego nieznajomość nie stanowi podstawy do jakichkolwiek reklamacji, w przypadku egzekwowania przepisów regulaminu przez pracowników i obsługę klubu.

REGULAMIN KLUBU: https://przytkowice.energy2000.pl/klub/regulamin

Czy przy klubie znajduje się szatnia, czy jest obowiązkowa, płatna i ile kosztuje?

W klubie znajduje się szatnia, która jest obowiązkowa i płatna. Cena za jedną rzecz (jeden bloczek) to 2 zł. Przed skorzystaniem z szatni prosimy zapoznać się z jej regulaminem. Za zgubienie bloczka pobierana jest opłata 20 zł. Rzeczy pozostawione w szatni można odebrać w czasie kolejnego dnia pracy klubu (klub czynny jest w piątki i soboty w godz. 21:00 – 5:00).
W przypadku nie odebrania rzeczy z szatni po sobotniej imprezie będzie je można odebrać dopiero za 6 dni, w czasie kolejnej piątkowej imprezy.

Co zrobić jeśli zgubiłem coś w klubie?

Zagubienie mienia – przedmiotu, najlepiej zgłosić jeszcze w czasie trwania imprezy, u kierownika ochrony, managera klubu lub właściciela klubu. Jeśli jednak nie zrobili Państwo tego w klubie proszę skontaktować się z biurem klubu pod nr. tel. 33 876 88 12 wew.23 od pon. do pt.,  w godz. 8:00 – 16:00.

*każdy z pracowników i obsługa klubu jest zobowiązana do wskazania Państwu, kogoś z kadry kierowniczej.

Czy w klubie obowiązuje zakaz fotografowania i filmowania, czy mogę wnieść do klubu swój sprzęt fotograficzny/filmowy – kamerę, aparat fotograficzny?

W klubie nie ma zakazu amatorskiego fotografowania ani filmowania, jednak wnoszenie i używanie profesjonalnego sprzętu wymaga akredytacji ze strony managera klubu i w przypadku chęci użycia profesjonalnego sprzętu prosimy o wcześniejszy kontakt na maila: thomas@energy2000.pl w celu autoryzacji.

Czy mogę liczyć na jakieś promocje z okazji urodzin?

Tak! Nasz klub przygotował dla wszystkich solenizantów urodzinowy prezent, w postaci specjalnego pakietu „TWOJE URODZINY”!
W skład pakietu wchodzi:
2x darmowy bilet dla Solenizanta i osoby towarzyszącej
1x loża standard (nie dotyczy loży VIP)*
Plus – kupon do wykorzystania we wszystkich barach klubu Energy 2000:

KUPON IMPREZOWY (dla osób +18 lat)
Opcja 1
1x butelka szampana
1x butelka wódki (0,5 l)**
1x butelka Pepsi 1 litr

Opcja 2
1x butelka szampana
10x piwo lane 0,5 l

KUPON IMPREZOWY (dla osób poniżej 18 roku życia)
10x Energy Drink 0,2l puszka
1x butelka Pepsi 1 litr

*w przypadku kiedy zechcesz zarezerwować lożę VIP otrzymasz od nas 40 zł rabatu.
**klub zastrzega sobie prawo do wyboru marki wódki dla tej promocji.

Promocję można aktywować najpóźniej 3 dni przed planowaną imprezą. Zgłoszenia można dokonać tylko telefonicznie, dzwoniąc pod nr telefonu +48 33 876 88 12 wew. 23, od poniedziałku do piątku, w godzinach: od 8:00 – 16:00  i od 21:00 – 24:00 oraz w niedzielę od godz. 21:00 do 24:00 (Uwaga! W sobotę biuro jest nieczynne). Wcześniej proponujemy dokonać wstępnego wyboru loży i sprawdzić jej dostępność w planowanym terminie. Można tego dokonać poprzez nasz serwis internetowy https://przytkowice.energy2000.pl/rezerwacje. Z promocji można skorzystać tydzień przed lub tydzień po dacie urodzenia. W klubie weryfikacja Pakietu Urodzinowego nastąpi w kasie biletowej na podstawie danych i daty urodzenia z dokumentu tożsamości, który musi być zgodny z danymi z rezerwacji.
UWAGA! Promocja Urodzinowa, nie dotyczy imprez specjalnych*
Uwaga! Realizacja pakietu w klubie w dniu zgłoszonej imprezy i do godz. 22:00.**

*koncerty, Andrzejki, Ostatki, 26.12 i 31.12 (Sylwester), Lany Poniedziałek itd. Imprezy specjalne są zaznaczone w opisie imprezy w zakładce: wydarzenia, na naszym fanpage-u na Facebook-u. https://www.facebook.com/energy2000przytkowice/events.
**po godz. 22:00, zarezerwowana loża zostanie zaoferowana innym klientom, a darmowe wejściówki i pakiet imprezowy przepadają.

Czy mogę liczyć na jakieś specjalne względy w przypadku organizacji Wieczoru Panieńskiego/Kawalerskiego?

Tak! Nasz klub przygotował dla wszystkich przyszłych Panów i Pań Młodych specjalny prezent, w postaci darmowych pakietów: „TWÓJ WIECZÓR PANIEŃSKI/PANIEŃSKI”!
W skład pakietu wchodzi:
1x loża standard (nie dotyczy loży VIP)*
Plus – kupon do wykorzystania we wszystkich barach klubu Energy 2000:

KUPON IMPREZOWY (dla osób +18 lat)
Opcja 1
1x butelka szampana
1x butelka wódki (0,5l)**
1x butelka Pepsi 1 litr

Opcja 2
1x butelka szampana
10x piwo lane 0,5l

*w przypadku kiedy zechcesz zarezerwować lożę VIP otrzymasz od nas 40 zł rabatu.
**klub zastrzega sobie prawo do wyboru marki wódki dla tej promocji.

Promocję można aktywować najpóźniej 3 dni przed planowaną imprezą. Zgłoszenia można dokonać tylko telefonicznie, dzwoniąc pod nr telefonu 33 876 88 12 wew. 23, od poniedziałku do piątku, w godzinach: od 8:00 – 16:00 oraz w niedzielę od godz. 21:00 do 24:00 (Uwaga! W sobotę biuro jest nieczynne). Wcześniej proponujemy dokonać wstępnego wyboru loży i sprawdzić jej dostępność w planowanym terminie. Można tego dokonać poprzez nasz serwis internetowy https://przytkowice.energy2000.pl/rezerwacje. W klubie weryfikacja Pakietu Kawalerskiego/Panieńskiego nastąpi w kasie biletowej na podstawie dokumentu tożsamości, który musi być zgodny z danymi z rezerwacji oraz dokumentu poświadczającego planowany wkrótce ślub (zgłoszenie do USC/zaświadczenie z USC., rezerwacja Sali/itp.).

UWAGA! Ilość pakietów promocyjnych na imprezę jest ograniczona.
UWAGA! Promocja Panieńskie/Kawalerskie, nie dotyczy imprez specjalnych*
Uwaga! Realizacja pakietu w klubie w dniu zgłoszonej imprezy i do godz.22.**

*koncerty, Andrzejki, Ostatki, 26.12 i 31.12 (Sylwester), Lany Poniedziałek itd. Imprezy specjalne są zaznaczone w opisie imprezy w zakładce: wydarzenia, na naszym fanpage-u na Facebook-u. https://www.facebook.com/energy2000przytkowice/events
**po godz. 22:00, zarezerwowana loża zostanie zaoferowana innym klientom, a pakiet imprezowy przepada.

Jak mogę dojechać do klubu?

Polecamy dojazd własnym środkiem transportu. Przy klubie znajdują się trzy bardzo duże, dozorowane i monitorowane parkingi. Poniżej podajemy odległości od najbliższych stacji kolejowych PKP:
Stacja Przytkowice – odległość od klubu około 1,2km.
Stacja Leńcze – odległość od klubu około 3,4km.
Stacja Kalwaria Zebrzydowska – odległość od klubu około 5,2km.