RETRO PARTY ★ Aquagen

  OPIS WYDARZENIA

  Kochani, w sobotę 21 kwietnia, naszą kultową imprezę RETRO PARTY, uświetni występ prawdziwej legendy tamtych lat – formacji AQUAGEN. Oddanym Retromaniakom, tej postaci nie trzeba specjalnie przedstawiać, wystarczy wspomnieć, że to twórca pamiętnych mega-hitów: „Hard To Say I’m Sorry”, „Phatt Bass”, „Love Machine”, „Summer Is Calling”, „Party Alarm”, „Ihr Seid So Leise”, „Blade” czy „Everybody’s Free”, które w ubiegłej dekadzie królowały na parkiecie Energy 2000. AQUAGEN stworzyli także dziesiątki remiksów, a ich największe przeboje do tej pory grane są w naszym klubie.
  Jak zwykle w czasie sobotniej imprezy nie zabraknie także innych atrakcji i niespodzianek: pokazu pirotechniki scenicznej, wystrzałów konfetti,multilaser-show oraz inwazji energicznych retro gadżetów i naszych firmowych prezentów: koszulek, opasek i smyczek.
  Wstęp: 20 PLN | Wiek +18 lat | Start 21:00
  Zagrają dla Was nasi rezydenci:
  Sala Główna: Thomas Don Pablo & Daniels
  Sala Dance: De Sebastiano & Matt G
  Sala VIP: Teef
  Sala Top – R’n’B: Dj Skrzypa
  Więcej w naszym FAQ.
  Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie www., w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. 33 876 88 12 wew.23 od pon. do pt. w godz. 8-16 i po 21-24.
  Sobota (15:00 – 19:00) pod nr.tel. 609 539 580
  Serdecznie zapraszamy!