Andrzejki 2017 – Noc Wróżb

  OPIS WYDARZENIA

  Kochani, w sobotę 25 listopada gorąco zapraszamy na podsumowanie i zakończenie sezonu, czyli – jedyne i niepowtarzalne Andrzejki 2017, w klubie Energy 2000 Przytkowice. Tym razem najpopularniejszą imprezę w roku uświetni specjalny wystrój, wróżki i wróżbici, lanie wosku przez magiczny klucz oraz pokazy pirotechniki scenicznej, multilaser show, inwazja energicznych gadżetów sygnowanych logiem Energy 2000: koszulek, opasek, smyczek i Energy Mixów. Oprócz tego, na tą szczególną noc przygotujemy dla Was zupełnie nowe, premierowe atrakcje, które sprawią, że będzie ona naprawdę wyjątkowa i niezapomniana!
  UWAGA! NA WEJŚCIU DLA KAŻDEGO, POWITALNY SHOT!!!
  Gorąco zapraszamy, bo będzie się działo!!!
  Zagrają dla Was nasi rezydenci: Sala Główna: Thomas, Don Pablo & Daniels | Sala Dance: De Sebastiano & Matt G | Sala VIP: Teef | Sala Top: Skrzypa
  Bilet – 30 PLN | Wiek +18 lat
  UWAGA! Startujemy wyjątkowo od godz.: 20:00!
  Chcesz zarezerwować lożę? Dzwoń do naszego biura pod nr. tel. 33 876 88 12 wew. 23, pon-pt w godz.8-16 i 21-24. Możecie także sprawdzić dostępność oraz cenę loży jak również dokonać rezerwacji poprzez naszą stronę www, po zalogowaniu ( wcześniej trzeba się zarejestrować ), przejdźcie do zakładki: Klub / Rezerwacje. Przypominamy, że rezerwacja jest bezpłatna, a za loże płacicie dopiero w klubie. Loże należy odebrać do godz. 22:00. Więcej informacji, także na temat rezerwacji i zasad obowiązujących w klubie znajdziecie w naszym FAQ.
  Uwaga! W andrzejkową sobotę promocje urodzinowa i kawalersko-panieńska będą NIE AKTYWNE!