Białas & Lanek ★ SB Maffija ★Hip Hop Night

  OPIS WYDARZENIA

  Białas & Lanek ★ SB Maffija ★Hip Hop Night – Pt.25.05.2018
  W piątek 25 maja zapraszamy do przytkowickiego Energy 2000, na kolejną imprezę z udziałem największych gwiazd polskiego hip -hopu. Tym razem na energicznej scenie pojawią się* kolejni przedstawiciele kolektywu SB MAFFIJA – niesamowity BIAŁAS i charyzmatyczny LANEK!. Prawdziwe legendy polskiego rapu, które przez lata swojej muzycznej kariery podbił serca milionów fanów! Płyty BIAŁASA i Lanka pokryły się platyną, a utwory zyskały miliony wyświetleń na YouTube. Czeka Was prawdziwa raperska uczta. Usłyszycie na żywo ich największe hity „Ganges”, „Na Serio”, czy „Ale Ja Nie”. Tego wydarzenia naprawdę nie możecie przegapić. Będzie się działo i to sporo… to pewne!
  Oczywiście oprócz eksplozji Hip-Hop-owych dźwięków, czeka na Was także moc innych atrakcji i niespodzianek: pokaz pirotechniki scenicznej, wystrzały konfetti, wyrzutnie ognia i co2, multilaser-show oraz inwazja naszych firmowych gadżetów: koszulek, specjalnych opasek i nowych Energy Mixów.
  Bilet: 10 PLN || Wiek: + 16 lat || Start 21:00
  Zagrają:
  Główna Sala: Thomas | Don Pablo & Daniels
  Sala Dance: De Sebastiano & Teef
  Więcej informacji w naszym FAQ.
  Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie www, w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. 33 876 88 12 wew.23 od pon. do pt. w godz. 8-16 i po 21-24.
  Serdecznie zapraszamy!
  *koncert, na sali głównej, około godz. 01:00.