BUNGEE JUMPING – EXTREME NIGHT

  OPIS WYDARZENIA

  BUNGEE JUMPING ★ EXTREME NIGHT ★ SOB.28.07.2018 ★ ENERGY 2000 PRZYTKOWICE
  W sobotę 28 lipca zapraszamy Was na kolejną, ekstremalną noc w przytkowickim Energy 2000. Tym razem coś co naprawdę podniesie Wam poziom adrenaliny … niesamowita, szalona i ekscytująca – jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna impreza „BUNGEE JUMPING” w najlepszym energicznym wydaniu. W czasie imprezy, za darmo będziecie mogli skoczyć na linie bungee z …uwaga!!! 75 metrowej wysokości ( wysokość wieży Mariackiej) osiągając w ciągu 2 sek prawie 120 km/h. Przez chwilę poczujecie się jak wielkie jojo … spadające i wystrzeliwane do góry z ogromną prędkością… to coś dla prawdziwych „Hardkorowców”.
  Oczywiście jak zawsze w czasie naszych ekstremalnych imprez mamy dla Was vouchery od sponsora imprezy, firmy „Prezent Marzeń” – darmowe skoki na bungee, przejażdżki Ferrari, skoki na spadochronie i moc innych pasjonujących przeżyć, które możecie zrealizować w 40 miejscach w całej Polsce.
  To będzie naprawdę niezapomniana impreza!!!
  Jak zwykle w soboty, czeka na Was także inwazja energicznych gadżetów – koszulek, smyczek, opasek oraz zaproszenia do parku rozrywki Energylandia i wiele, wiele więcej! Nie zabraknie także innych atrakcji i niespodzianek: pokazu pirotechniki scenicznej, wystrzałów konfetti, multilaser-show, wyrzutni ognia i co2.

  *DLA PIERWSZYCH 200 PAŃ DRINK GRATIS

  Wstęp: 20 PLN | Wiek +18 lat | Start 21:00

  Zagrają dla Was nasi rezydenci:
  Sala Główna: Thomas & Don Pablo & Daniels
  Sala Dance: De Sebastiano & Matt G
  Sala VIP: Teef
  Sala Top – R’n’B: Dj Skrzypa
  PROMOCJE / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE – AKTYWNE!
  Zasady promocji znajdziesz w naszym FAQ.
  Ilość promocji ograniczona.
  Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie www., w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. 33 876 88 12 wew.23 od pon. do pt. w godz. 8-16 i po 21-24.
  Sobota (15:00 – 19:00) pod nr.tel. 609 539 580
  Serdecznie zapraszamy!