C-BOOL ★ Live On Stage

  OPIS WYDARZENIA

  ★ C-BOOL ★ Live On Stage ★ Sob 12.05.18
  Kochani już w sobotę 12 maj, za energiczną konsoletą ponownie stanie najpopularniejszy polski producent muzyczny i jeden z najlepszych DJ-ji w naszym kraju – charyzmatyczny, niesamowity…. C-BOOL !!! Od kilkunastu lat jego hity królują na klubowych playlistach, a od trzech lat całkowicie zdominował czołówki radiowych list przebojów. Wystarczy wspomnieć taki mega-hity jak „Never Go Away”, „Magic Symphony”, „Dj Is Your Second Name”, czy najnowszy „Wonderland”. Nie można także zapomnieć o wcześniejszych, kultowych już produkcjach C-Bool-a: „Would You Feel”, „House Baby”, „Do You Know”, które nadal rozpalają energiczny parkiet do czerwoności.
  Jak zwykle w czasie sobotniej imprezy nie zabraknie także innych atrakcji i niespodzianek: pokazu pirotechniki scenicznej, wystrzałów konfetti, multilaser-show, wyrzutni ognia i co2 oraz inwazji energicznych gadżetów: koszulek, smyczek, silikonowych opasek i najnowszych Energy Mixów!

  Wstęp: 20 PLN | Wiek +18 lat | Start 21:00

  Zagrają dla Was nasi rezydenci:
  Sala Główna: Thomas, Don Pablo & Daniels
  Sala Dance: De Sebastiano & Matt G
  Sala VIP: Teef
  Sala Top – R’n’B: Dj Skrzypa

  PROMOCJE / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE – AKTYWNE! Zasady promocji znajdziesz w naszym FAQ.
  Ilość promocji ograniczona.

  Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie www., w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. 33 876 88 12 wew.23 od pon. do pt. w godz. 8-16 i po 21-24.
  Sobota (15:00 – 19:00) pod nr.tel. 609 539 580
  Serdecznie zapraszamy!


  Zobacz Galerię z Imprezy