CHRISTMAS PARTY – Energiczny Szczepan!

  OPIS WYDARZENIA

  Po krótkiej adwentowej przerwie, zapraszamy Was na wyjątkowe Christmas Party, czyli „szczepanowe” Balety w najlepszym energicznym wydaniu. Już w wtorek 26 grudnia poczujecie w naszym klubie wyjątkową świąteczną atmosferę. Przywita Was najbardziej imprezowy Mikołaj i wraz ze swoją ekipą Skrzatów i Elfów rozkręci w przytkowickim Energy imprezę, jakiej jeszcze nie przeżyliście! Będą fajerwerki, pamiątkowe fotki w specjalnie przygotowanej scenografii, konkursy z nagrodami, wyjątkowe świąteczne promocje oraz wielki, …ogromny…gigantyczny wór prezentów!!!
  Czeka na Was także specjalny wystrój, pokazy pirotechniki scenicznej, multilaser show, inwazja energicznych gadżetów sygnowanych logiem Energy 2000: koszulek, opasek, smyczek i Energy Mixów. Oprócz tego, na tą szczególną noc przygotujemy dla Was zupełnie nowe, premierowe atrakcje, które sprawią, że będzie ona naprawdę wyjątkowa i niezapomniana!
  UWAGA! DLA KAŻDEGO NA WEJŚCIU NOWY ENERGY MIX VOL. 55!!!
  DLA KAŻDEGO NA WEJŚCIU, POWITALNY SHOT!!!
  Gorąco zapraszamy, bo będzie się działo!!!
  Zagrają dla Was nasi rezydenci: Sala Główna: Thomas, Don Pablo & Daniels | Sala Dance: De Sebastiano & Matt G | Sala VIP: Teef | Sala Top: Skrzypa
  Bilet – 25 PLN | Wiek +18 lat | Start: 21:00
  Chcesz zarezerwować lożę? Dzwoń do naszego biura pod nr. tel. 33 876 88 12 wew. 23, pon-pt w godz.8-16 i 21-24. Możecie także sprawdzić dostępność oraz cenę loży jak również dokonać rezerwacji poprzez naszą stronę www, po zalogowaniu ( wcześniej trzeba się zarejestrować ), przejdźcie do zakładki: Klub / Rezerwacje. Przypominamy, że rezerwacja jest bezpłatna, a za loże płacicie dopiero w klubie. Loże należy odebrać do godz. 22:00. Więcej informacji, także na temat rezerwacji i zasad obowiązujących w klubie znajdziecie w naszym FAQ.
  Uwaga! Na imprezie Christmas Party promocje urodzinowa i kawalersko-panieńska będą NIE AKTYWNE!