Dj Rocco – Retro Party ★ Markus P – Koncert Sala Dance

  OPIS WYDARZENIA

  Kochani, w sobotę 10 listopada, naszą kultową imprezę RETRO PARTY, uświetni występ prawdziwej legendy tamtych lat. Oddanym Retromaniakom, tej postaci nie trzeba specjalnie przedstawiać, wystarczy wspomnieć, że to twórca pamiętnych mega-hitów: „One, Two, Three”, „Everybody”,”Alright”, czy „Drop The Bass”, które w ubiegłej dekadzie królowały na parkiecie Energy 2000. Dj Rocco i Bass-T stworzyli także dziesiątki remiksów i dali początek zupełnie nowemu muzycznemu stylowi, który określany jest mianem „Hands Up”. Dj Rocco, to nie tylko doskonały producent i ikona tamtych czasów, ale także świetny i charyzmatyczny dj, którego niesamowite występy należą do najlepszych, w długiej historii naszego klubu.
  Jak zwykle w czasie sobotniej imprezy nie zabraknie także innych atrakcji i niespodzianek: pokazu pirotechniki scenicznej, wystrzałów konfetti, multilaser-show oraz inwazji energicznych retro gadżetów i naszych firmowych prezentów: koszulek, opasek i specjalnej Retro edycji naszego Energy Mixa vol.59.

  Uwaga! Na sali DANCE koncert: MARKUS P!
  Twórca mega hitów polskiej muzyki DANCE: „Kici kici miał”, „Hula Ula”, „No I Się Zaczęło” i wiele innych!
  Na wejściu przywitamy Was gadżetami i energicznymi prezentami!
  Dla każdego NOWY ENERGY RETRO MIX 59!

  Wstęp: 20 PLN | Wiek +18 lat | Start 21:00

  Zagrają dla Was nasi rezydenci:
  Sala Główna: Thomas, Don Pablo & Daniels
  Sala Dance: De Sebastiano & Matt G
  Sala VIP: Skrzypa
  Sala Top – R’n’B: Discotek

  PROMOCJE / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE – AKTYWNE! Zasady promocji znajdziesz w naszym FAQ.

  Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie www., w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. 33 876 88 12 wew.23 od pon. do pt. w godz. 8-16.
  Sobota (15:00 – 19:00) pod nr.tel. 609 539 580
  Serdecznie zapraszamy!


  Zobacz Galerię z Imprezy