ENERGY IS BACK ☆ Evolution Night!

  OPIS WYDARZENIA

  ENERGY IS BACK ☆ Evolution Night!
  SB 25.09 ☆ ENERGY 2000 PRZYTKOWICE

  Zakup biletów i rezerwacja loży ON-LINE:
  https://przytkowice.energy2000.pl/bilety

  Wielkie otwarcie nowego Energy 2000 Przytkowice- Evolution Night! Już w sobotę 25. września zapraszamy na największe klubowe wydarzenie tego sezonu! Przekonajcie się na własne oczy jak zmienił się dla Was klub nr. 1 w Polsce! Zobaczycie nowe oblicze legendarnego ENERGY 2000 Przytkowice! Czeka na Was zupełnie nowy, niesamowity wystrój oraz najnowsze osiągnięcia ze świata rozrywki i klubowej techniki scenicznej, które premierę będą miały właśnie tej nocy. Czas na powrót najlepszych imprez w Małopolsce! Zagramy dla Was na naszych trzech, totalnie odmienionych imprezowych parkietach. To zdecydowanie będzie weekend pod znakiem ENERGY 2000 Przytkowice! Tęskniliście? My także! ale od teraz możecie ponownie imprezować razem z nami i świętować nową, niesamowitą odsłonę tego legendarnego miejsca! Tej wyjątkowej nocy czekać na Was będzie moc atrakcji i niespodzianek: pokazy pirotechniki scenicznej,
  wystrzałów konfetti, multilaser-show oraz inwazji energicznych gadżetów. Przyjdź i zobacz jak dla Was zmieniliśmy klub! Zobacz nowe, całkiem odmienione Energy 2000 Przytkowice – najprawdopodobniej najnowocześniejszego klubu w Europie!
  Tego wydarzenia po prostu nie możecie przegapić.

  Start: 20:00 | Bilety:30 zł | +18 lat

  Zagrają dla Was nasi rezydenci:
  Main Stage: Thomas, Hubertus, Don Pablo, Daniels
  Dance Stage: DeSebastiano, Milo
  VIP Stage: Skrzypa
  Pamiętajcie! Energy 2000 to ponad 30 lat doświadczenia, gwarancja bezpieczeństwa i dobrej zabawy oraz pełna satysfakcja klienta, do której zobowiązuje posiadany przez nas certyfikat jakości ISO 9001. Zapraszamy!