FLUO PARTY ★ Festival Kolorów

  OPIS WYDARZENIA

  FLUO PARTY ★ FESTIVAL KOLORÓW
  PT.22.02.2019 ★ ENERGY 2000 PRZYTKOWICE
  Kolorowe fluo sticki, fluorescencyjne gadżety: łańcuszki, breloczki i bransoletki, pałki LED i wszelkiego rodzaju świecące akcesoria czekają na Was w przytkowickim Energy 2000, w piątek 22 lutego na imprezie FLUO PARTY! Dodatkowo jeśli komuś nie wystarczą świecące gadżety, sam może zaświecić niczym kolorowa bańka na świątecznej choince. Wystarczy udać się do specjalnego Glow Point-u i oddać się w ręce naszych hostess, które zaopatrzą Was w specjalny, ochronny kombinezon, a następnie przyozdobią przy pomocy kolorowych spray-ów UV. Zobaczycie też nasze modelki w specjalnych bodypainting-owych. Będzie magicznie i kolorowo … Czeka Was prawdziwy festiwal kolorów i światła, w najlepszym energicznym wydaniu !!!

  UWAGA! Tej nocy obowiązuje akcja DYCH ZA DYCHĘ! Płacicie dyszkę za wstęp, a od nas dostajecie dyszkę energicznej kasy, do wykorzystania na barze! Dodatkowo dla każdego na wejściu Fluo Gadżet! Takie rzeczy tylko w Energy 2000!
   
  W TRAKCIE IMPREZY CENNE NAGRODY DO WYGRANIA!
  (TV/ LAPTOP/ POWER AUDIO)

  Zagrają: Main Stage: Thomas | Don Pablo & Daniels
  Sala Dance: DeSebastiano & Discotek
  VIP: Skrzypa

  Bilet: 10 PLN | Wiek: +16 lat | Start 21:00

  PROMOCJA / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE – AKTYWNA. Zasady promocji znajdziesz w naszym FAQ.

  Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie www w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. 33 876 88 12 wew.23 od pon. do pt. w godz. 8-16.
  Serdecznie zapraszamy!