HAZEL & Dave Bo ★ Sax Live Mix

  OPIS WYDARZENIA

  HAZEL & DAVE BO ★ SAX LIVE MIX ★ SOB.16.06.2018 ★ ENERGY 2000 PRZYTKOWICE
  Sobotnią imprezę 16 czerwca uświetni występ najpopularniejszego polskiego DJ i prawdziwej legendy naszej rodzimej sceny klubowej – jedynego i niepowtarzalnego DJ HAZELa, twórcy kultowej „Sprężynki” i takich mega-hitów jak: „Let’s do This”, „I Love Poland”, „Get Down”, „Sunshine” czy „Let Me Hear The DJ”, do którego teledysk realizowany był w klubach Energy 2000. Tym razem HAZEL szykuje dla Was coś specjalnego – dj set połączony z live performance na saksofonie, w wykonaniu niesamowitego DAVE BO! Bądźcie gotowi na przepełniony muzyczną mocą ENERGY SAX LIVE MIX, w wykonaniu dwóch wirtuozów – konsolety i saksofonu!! Oprócz energetycznego seta Hazela czekać na Was będzie mnóstwo dodatkowych atrakcji i niespodzianek oraz prawdziwa inwazja energicznych gadżetów!
  Jak zwykle w czasie sobotniej imprezy nie zabraknie także innych atrakcji i niespodzianek: pokazu pirotechniki scenicznej, wystrzałów konfetti, multilaser-show, wyrzutni ognia i co2.
  Wstęp: 20 PLN | Wiek +18 lat | Start 21:00
  Zagrają dla Was nasi rezydenci:
  Sala Główna: Thomas & Don Pablo & Daniels
  Sala Dance: De Sebastiano & Matt G
  Sala VIP: Teef
  Sala Top – R’n’B: Dj Skrzypa
  PROMOCJE / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE – AKTYWNE! Zasady promocji znajdziesz w naszym FAQ.
  Ilość promocji ograniczona.
  Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie www., w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. 33 876 88 12 wew.23 od pon. do pt. w godz. 8-16 i po 21-24.
  Sobota (15:00 – 19:00) pod nr.tel. 609 539 580
  Serdecznie zapraszamy!


  Zobacz Galerię z Imprezy