HUMAN SLINGSHOT – Ludzka Proca

  OPIS WYDARZENIA

  W długi sierpniowy weekend, szykujemy coś specjalnego dla wszystkich wielbicieli adrenaliny i mocnych wrażeń. W sobotę 12 sierpnia zapraszamy Was na kolejną ekstremalną noc w przytkowickim Energy 2000. Tym razem coś czego nie spróbujecie nigdzie indziej … niesamowita, szalona i ekscytująca – jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna impreza „HUMAN SLINGSHOT”, czyli „LUDZKA PROCA” w najlepszym energicznym wydaniu. W czasie imprezy będziecie mieć jedyną i niepowtarzalną okazję aby poczuć się niczym ptaszek Angry Bird, a to dzięki naszej „Ludzkiej Procy”, która wystrzeli Was z przy pomocy dwóch gum bungee z prędkością 120 km/h, na wysokość 35 metrów i odległość 100m. Przez chwilę poczujęcie się jak piłka do tenisa … tam i z powrotem z ogromną prędkością… to coś dla prawdziwych „Hardkorowców”. Zobaczcie filmik poniżej i wszystko będzie dla Was jasne.
  UWAGA! PRZY ZAKUPIE DWÓCH ENERGY DRINKÓW SKOK ZA DARMO!!!
  (Ilość skoków ograniczona)
  Oczywiście jak zawsze w czasie naszych ekstremalnych imprez mamy dla Was vouchery od sponsora imprezy, firmy „Prezent Marzeń” czyli: darmowe skoki na bungee, przejażdzki Ferrari, skoki na spadochronie i moc innych pasjonujących przeżyć, które możecie zrealizować w 40 miejscach w całej Polsce.
  To będzie naprawdę niezapomniana impreza!!!
  Jak zwykle w soboty, czeka na Was także inwazja energicznych gadżetów – fimowych koszulek, opasek i smyczek oraz zaproszenia do Parku Rozrywki Energylandia.
  Uwaga!, na wejściu dla wszystkich powitalny shot !
  Sala Główna: Thomas, Don Pablo & Daniels
  Sala Dance: De Sebastiano & Matt G
  Sala TOP R’n’B: Resident Dj
  Bilet: 20 PLN | Wiek:+18 lat | Start: 21:00
  PROMOCJA URODZINOWA i PANIEŃSKO – KAWALERSKA – AKTYWNA! Więcej info w naszym FAQ.


  Zobacz Galerię z Imprezy