Juicy M ★ Live Mix

  OPIS WYDARZENIA

  JUICY M ★ LIVE MIX ★ PT. 28.09.2018 ★ ENERGY 2000 PRZYTKOWICE
  Na Wasze specjalne życzenie, w piątek 28 września po raz koleny zagra dla Was jedna z najpopularniejszych DJek świata JUICY M. Równie piękna, co utalentowana Juicy, podbiła już serca prawie 4 milionów fanów na całym świecie. Obecnie mieszkająca na stałe w USA DJka- zasłynęła niesamowitymi, energetycznymi setami miksowanymi na aż 4 odtwarzaczach jednocześnie. Póżniej dzięki wspaniałym i docenionym bootlegom i remiksom utworów ( między innymi dla Majora Lazera ) zyskała uznanie wielkich gwiazd EDM i obecnie występuje na największych eventach i festiwalach muzycznych na całym świecie. Jej występy zawsze cechuje żywiołowość i potężna dawka muzycznej energii, którą zawsze przekazuje publiczności. Juicy M zagra swojego seta w Energy 2000 Przytkowice, w ramach światowego turnee po najlepszych i najpopularniejszych klubach naszego globu.
  Oprócz występu gwiazdy, czeka na Was Multilaser – Show, pokaz pirotechniki scenicznej, wyrzutnie ognia i co2 oraz prawdziwa inwazja energicznych gadżetów: koszulek, opasek i Energy Mixów!

  BILET: 10 PLN | WIEK +16 | START 21:00

  Zagrają dla Was nasi rezydenci:
  Sala Główna: Thomas, Don Pablo & Daniels
  Sala Dance: De Sebastiano & Matt G

  PROMOCJA / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE – AKTYWNE.
  Zasady promocji znajdziesz w naszym FAQ.

  Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie www., w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr tel. 33 876 88 12 wew.23 od pon. do pt. w godz. 8-16.
  Sobota (15:00 – 19:00) pod nr.tel. 609 539 580
  Serdecznie zapraszamy!