KALI ★ Live On Stage ★ Hip-Hop Night

  OPIS WYDARZENIA

  KALI ★ Live On Stage ★ Pt.19.10.2018
  ENERGY 2000 PRZYTKOWICE
  W piątek 19 października, na naszej energicznej scenie pojawi się prawdziwa legenda tego polskiego hip-hopu i jeden z najpopularniejszych raperów, członek kultowej formacji FIRMA i założyciel GANJA MAFIA – jedyny i niepowtarzalny KALI !!! Marcin Gutkowski, bo tak naprawdę nazywa się ten pochodzący z Krakowa artysta, znany jest przede wszystkim z występów w zespole hip-hop-owym Firma, którego był członkiem w latach 2000-2010. W 2009 roku stworzył kolektyw, znany jako Ganja Mafia. Natomiast od 2011 roku prowadzi solową działalność artystyczną. Gościł ponadto na płytach takich wykonawców jak: Bosski Roman, DJ 600V, Hemp Gru, Paluch, Popek, Slums Attack oraz WWO, a znany jest z utworów: „Braci Się Nie Traci”, „Tam Gdzie Pójdziesz Ty”, „Tu Gdzie Żyjemy”, „Zwierciadło”, „Krime Story Prolog” i wiele, wiele więcej. Występy Kaliego to pełne charyzmy muzyczne show przepełnione skondensowaną hip-hopową energią. Oczywiście oprócz występu gwiazdy, czeka na Was także moc innych atrakcji i niespodzianek: pokaz pirotechniki scenicznej, wystrzały konfetti, wyrzutnie ognia i co2, multilaser-show oraz inwazja naszych firmowych gadżetów: koszulek, specjalnych opasek i nowych Energy Mixów.
  Oprócz koncertu, czekać na Was będzie prawdziwa inwazja firmowych gadżetów: koszulek, silikonowych opasek, smyczki Energy Mixów, a także zaproszenia na imprezy oraz wlotki do parku rozrywki Energylandia.

  Zagrają: Main Stage: Thomas | Don Pablo & Daniels || Sala Dance: DeSebastiano & Matt G

  Bilety: 10 PLN | Wiek: +16 lat | Start: 21:00

  PROMOCJA / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE – AKTYWNA. Zasady promocji znajdziesz w naszym FAQ.

  Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie www, w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. 33 876 88 12 wew.23 od pon. do pt. w godz. 8-16. Sobota (15:00 – 19:00) pod nr.tel. 609 539 580


  Zobacz Galerię z Imprezy