Ostatki ★ Sławomir ★ AfterParty (Sala Dance)

  OPIS WYDARZENIA

  OSTATKI 2019 ★ SŁAWOMIR ( koncert )
  AFTER PARTY ( Koncert – Sala Dance)
  SOB.02.03.2019 ★ ENERGY 2000 PRZYTKOWICE
  Już w sobotę 2 marca, serdecznie zapraszamy na szalone zakończenie karnawału 2019, czyli energiczne OSTATKI w Stylu RETRO. Tej wyjątkowej nocy, na Wasze specjalne życzenie, aż dwie gwiazdy! Na sali głównej pojawi się niesamowity SŁAWOMIR, twórca mega-hitu „Miłość W Zakopanem”. Natomiast na sali dance zobaczycie w akcji zespół AFTER PARTY! … znany z takich przebojów jak „Tylko Ona Jedyna” i „Nie Daj Życiu Się”. Nasi dj-je zabiorą Was w muzyczną podróż do przeszłości i przypomną największe hity ostatniej dekady. Nasz klub w Przytkowicach zmieni się w prawdziwe epicentrum muzycznej energii i szalonej zabawy. Zapewnimy Wam niezapomniane wrażenia, dzięki całej masie atrakcji i niespodzianek, które przygotujemy dla Was na tą specjalną okazję. Cztery sale i cztery różne muzyczne klimaty, które zaprezentują Wam najlepsi polscy dj-je. Oprócz tego czeka na Was moc promocji oraz inwazja energicznych gadżetów i prezentów od Energy 2000 i sponsorów imprezy, a także niesamowity multi-laser show i spektakularny pokaz pirotechniki scenicznej. Parkiet rozgrzeją nie tylko gwiazdy i nasi dj-je, ale także specjalne wyrzutnie ognia, a jeśli będzie Wam za gorąco, to schłodzimy Was baterią potężnych dział – Co2.
  Tej imprezy naprawdę nie możecie przegapić!
   
  Zagrają dla Was:
  Sala Główna: Thomas, Don Pablo & Daniels
  Sala Dance: De Sebastiano & Matt G
  Sala VIP: Skrzypa
  Sala TOP: Discotek
   
  Bilet: 25 PLN | Start godz.21:00 | Wiek: +18 lat
   
  UWAGA!
  Koncert SŁAWOMIRA godz. 23:00( Sala Główna )
  Koncert AFTER PARTY godz. 01:00 ( Sala Dance )
   
  NIE PROWADZIMY PRZEDSPRZEDAŻY BILETÓW! Bilety będą dostępne w sprzedaży w kasach klubu, w dniu imprezy, od godz. 21:00. ( Nie ma ograniczenia ilości biletów i miejsc w klubie ).
   
  Chcesz zarezerwować lożę? Dzwoń do naszego biura pod nr. tel. 33 876 88 12 wew. 23, pon-pt w godz.8-16. Możecie także sprawdzić dostępność oraz cenę loży jak również dokonać rezerwacji poprzez naszą stronę i zakładkę REZERWACJA LOŻY. Przypominamy, że rezerwacja jest bezpłatna, a za loże płacicie dopiero w klubie. Loże należy odebrać do godz.22:00. Więcej informacji, także na temat rezerwacji i zasad obowiązujących w klubie znajdziecie w naszym FAQ.
   
  Uwaga! W ostatkową sobotę promocje urodzinowa i kawalersko-panieńska, będą NIEAKTYWNE!
  Zapraszamy!!!

  Zobacz Galerię z Imprezy