PALUCH ★ CZERWONY DYWAN TOUR

  OPIS WYDARZENIA

  PALUCH ★ CZERWONY DYWAN TOUR
  PT. 25.01.2019 ★ ENERGY 2000 PRZYTKOWICE
  W piątek 25 stycznia zapraszamy do przytkowickiego Energy 2000, na kolejną imprezę z udziałem największych gwiazd polskiego hip -hopu. Po raz drugi na energicznej scenie pojawi się* jedyny i niepowtarzalny PALUCH!!!, prawdziwa legenda polskiego rapu i założyciel lebelu B.O.R. Records, który przez lata swojej muzycznej kariery podbił serca milionów fanów! Płyty Palucha pokryły się platyną, a utwory zyskały miliony wyświetleń na YouTube. Czeka Was prawdziwa raperska uczta. Usłyszycie na żywo najnowsze utwory z ostatniego albumu „Czerwony Dywan” oraz największe hity z jego jakże bogatego dorobku. Tego wydarzenia naprawdę nie możecie przegapić. Będzie się działo i to sporo… to pewne!
  Oczywiście oprócz eksplozji hip-hop-owych dźwięków, czeka na Was także moc innych atrakcji i niespodzianek: pokaz pirotechniki scenicznej, wystrzały konfetti, wyrzutnie ognia i co2, multilaser-show oraz inwazja naszych firmowych gadżetów: koszulek, specjalnych opasek i nowych Energy Mixów.

  Bilet: do 22 – 10 PLN, po 22 – 15 PLN
  Wiek: + 16 lat || Start 21:00

  Zagrają:
  Główna Sala: Thomas | Don Pablo & Daniels
  Sala Dance: De Sebastiano & Matt G

  PROMOCJA / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE – NIEKATYWNA. Więcej informacji w naszym FAQ.

  Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie www, w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. 33 876 88 12 wew.23 od pon. do pt. w godz. 8-16.
  Serdecznie zapraszamy!
  *występ Palucha, na sali głównej, około godz. 01:00.