PALUCH – Live On Stage

  UCZESTNICY

  Zaproszeni: 372 Obserwują: 5075 Wezmą udział: 1466 Zobacz na Facebook

  OPIS WYDARZENIA

  PALUCH - Live On Stage - Pt. 06.04.2018
  W piątek 6 kwietnia zapraszamy do przytkowickiego Energy 2000, na kolejną imprezę z udziałem największych gwiazd polskiego hip -hopu. Tym razem na energicznej scenie pojawi się* długo wyczekiwany - jedyny i niepowtarzalny PALUCH!. Założyciel lebelu B.O.R. Records, to już prawdziwa legenda polskiego rapu, który przez lata swojej muzycznej kariery podbił serca milionów fanów! Płyty Palucha pokryły się platyną, a utwory zyskały miliony wyświetleń na YouTube. Czeka Was prawdziwa raperska uczta. Usłyszycie na żywo najnowsze utwory z ostatniego albumu "Złota Owca" oraz największe hity z jego jakże bogatego dorobku. Tego wydarzenia naprawdę nie możecie przegapić. Będzie się działo i to sporo... to pewne!
  Oczywiście oprócz eksplozji Hip-Hop-owych dźwięków, czeka na Was także moc innych atrakcji i niespodzianek: pokaz pirotechniki scenicznej, wystrzały konfetti, wyrzutnie ognia i co2, multilaser-show oraz inwazja naszych firmowych gadżetów: koszulek, specjalnych opasek i nowych Energy Mixów.
  Bilet: 15 PLN || Wiek: + 16 lat || Start 21:00
  Zagrają:
  Główna Sala: Thomas | Don Pablo & Daniels
  Sala Dance: De Sebastiano & Teef
  PROMOCJA / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE - NIEKATYWNA. Więcej informacji w naszym FAQ.
  Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie www, w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. 33 876 88 12 wew.23 od pon. do pt. w godz. 8-16 i po 21-24.
  Serdecznie zapraszamy!
  *występ Palucha, na sali głównej, około godz. 01:00.

  Zobacz Galerię z Imprezy