Prezentomania ★ Cliver – Koncert Sala Dance

  OPIS WYDARZENIA

  PREZENTOMANIA ★ CLIVER Koncert Sala Dance!
  SOB.24.11.2018 ★ ENERGY 2000 PRZYTKOWICE
  Już nie musicie czekać na swoje urodziny, na 6 grudnia, Wigilię czy Wielkanoc. W sobotę 24 listopada przytkowickie Energy 2000 zmieni się w św. Mikołaja, bożonarodzeniowego Aniołka i Wielkanocnego Króliczka jednocześnie. W czasie PREZENTOMANI rozdamy Wam telewizory, laptopy, tablety, smartfony, smartwatche, odtwarzacze m3 i setki innych upominków i gadżetów … i to wszystko zupełnie za darmo!!! Takiej imprezy i okazji na darmowy prezent po prostu nie możecie przegapić. Dodatkowo na Sali Dance koncert znanego i lubianego zespołu CLIVER. Jak zwykle w czasie sobotniej imprezy nie zabraknie także innych atrakcji i niespodzianek: pokazu pirotechniki scenicznej, wystrzałów konfetti, multilaser-show, wyrzutni ognia i co2.

  DLA KAŻDEGO NA WEJŚCIU NAJNOWSZY ENERGY RETRO MIX 59!

  Wstęp: 20 PLN | Wiek +18 lat | Start 21:00

  Zagrają dla Was nasi rezydenci:
  Sala GŁÓWNA: Thomas, Don Pablo & Daniels
  Sala DANCE: De Sebastiano & Matt G
  Sala VIP: Skrzypa
  Sala TOP: Discotek

  PROMOCJE / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE – AKTYWNE! Zasady promocji znajdziesz w naszym FAQ. Ilość promocji ograniczona.

  Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie www., w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. 33 876 88 12 wew.23 od pon. do pt. w godz. 8-16. Sobota (15:00 – 19:00) pod nr.tel. 609 539 580
  Serdecznie zapraszamy!


  Zobacz Galerię z Imprezy