PROJECT X ★ NEXBOY – Live Mix

  OPIS WYDARZENIA

  PROJECT X ★ NEXBOY
  PT.01.06.2018
  Już w piątek 1 czerwca, do przytkowickego Energy 2000, z wielkim hukiem powróci prawdziwy ultra – melanż, czyli kultowa już energiczna domówka – PROJECT X. Tym razem spodziewajcie się jeszcze bardziej zwariowanej i szalonej wersji. Na imprezę zapraszamy wszystkich, którzy nie boją się porannego kaca i są pewni, że wytrwają z nami, aż do białego rana… a kto wie, być może i popołudnia! Będzie to prawdziwa lekcja survivalu dla wszystkich imprezowych zwierzaków, pełna zwariowanych akcji i niespodzianek, które zaskoczą nawet wytrawnych energicznych melanżowców. Tej nocy kontrolę nad klubem przejmą sami imprezowicze pod dowództwem zwariowanego Energy Team-u, a za dekami stanie jeden z najzdolniejszych i najpopularniejszych DJ i producentów muzycznych młodego pokolenia – NEXBOY!
  Jedno jest pewne, to co wydarzy się tej nocy w Energy2000 w Przytkowicach …zostanie w Energy! Bądźcie pewnie, że to co wprawiło Was w osłupienie w czasie wcześniejszych edycji, …to co było dla niektórych szokiem, a dla innych skandalem… to tylko preludium kolejnej odsłony największej klubowej domówki w Polsce! Jeśli masz odwagę dołączyć do ekipy energicznych świrów, dopisz się do wydarzenia już teraz! Jeśli stchórzysz i zostaniesz tej nocy w domu, …no cóż, my Ci pewnie wybaczymy, ale czy Ty sobie wybaczysz, że przegapiłeś najlepszy melanż swojego życia?!

  Zagrają:
  Sala Główna: Thomas | Don Pablo | Daniels
  Sala Dance: De Sebastiano & Matt G

  Bilet: 10 PLN | Wiek: +16 lat | Start: 21:00

  PROMOCJA / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE – AKTYWNA. Zasady promocji znajdziesz w naszym FAQ,

  Rezerwacja loży: ON-LINE: na naszej stronie www., w zakładce: REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. 33 876 88 12 wew.23 od pon. do pt. w godz. 8-16 i po 21-24. Sobota (15:00 – 19:00) pod nr.tel. 609 539 580
  Serdecznie zapraszamy!


  Zobacz Galerię z Imprezy