Put✰In – Live On Stage

  UCZESTNICY

  Zaproszeni: 82 Obserwują: 1003 Wezmą udział: 197 Zobacz na Facebook

  OPIS WYDARZENIA

  W piątek 20 kwietnia, zapraszamy Was do przytkowickiego Energy 2000 na kolejny występ równie popularnej, co kontrowersyjnej formacji PUT✰IN. Czwórka zamaskowanych artystów stworzyła wyjątkowy muzyczny projekt, który błyskawicznie podbił serca fanów i szturmem zdobył mega-popularność na kanale YouTube. Ich muzyka to wybuchowa mieszanka różnorodnych stylów z domieszką, nietuzinkowych, pikantnych tekstów. W czasie piątkowego koncertu będziecie mieli wyjątkową okazję aby zobaczyć ich niesamowity sceniczny SHOW oraz usłyszeć największe hity PUT✰IN-a: „Piosenka O Białym Misiu”, „Szlachta Nie Pracuje”,”Urodziny”, czy „Kreska In”.
  Oprócz koncertu, czekać na Was będzie prawdziwa inwazja firmowych gadżetów: koszulek, silikonowych opasek, smyczeki Energy Mixów, a także zaproszenia na imprezy oraz wlotki do parku rozrywki Energylandia.
  Zagrają: Main Stage: Thomas | Don Pablo & Daniels || Sala Dance: DeSebastiano & Teef
  Wiek: +16 lat | Start: 21:00
  Więcej w naszym FAQ.
  Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie www, w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. 33 876 88 12 wew.23 od pon. do pt. w godz. 8-16 i po 21-24.
  Serdecznie zapraszamy!