Remady & Manu-L ★ Live On Stage

  OPIS WYDARZENIA

  REMADY feat. MANU-L ★ LIVE ON STAGE
  PT.30.11.2018 ★ ENERGY 2000 PRZYTKOWICE
  Już 30 listopada, w andrzejkowy piątek, zapraszamy Was gorąco na występ najbardziej energetycznego duetu na świecie – REMADY & MANU-L. Panowie już wielokrotnie występowali w naszych klubach i zawsze, dzięki ich niespożytym zapasom energii i zaangażowaniu, były to najlepsze i niezapomniane imprezy. Szwajcarski duet zagra dla Was swoje największe hity: The Way We Are, Single Ladies, Higher Ground, Holidays, In My Dreams, Weekend, Another Day In Paradise i wiele innych. Czeka Was niesamowity dj set w wykonaniu Remady-ego i pełen ekspresji sceniczny live Manu-L-a, wspierany przez prawdziwą inwazje ich firmowych gadżetów, a także wiele innych atrakcji przygotowanych na tą specjalną noc!
  Jak zwykle w czasie sobotniej imprezy nie zabraknie także innych atrakcji i niespodzianek: pokazu pirotechniki scenicznej, wystrzałów konfetti, multilaser-show oraz inwazji naszych firmowych gadżetów: koszulek, opasek i Energy Mixów.

  DLA KAŻDEGO NA WEJŚCIU NAJNOWSZY ENERGY RETRO MIX 59!

  Bilet DO 22.00 – 10 PLN ,PO 22.00 – 15 PLN
  Wiek +16 lat | Start 21:00

  Zagrają dla Was nasi rezydenci:
  Sala Główna: Thomas Don Pablo & Daniels
  Sala Dance: De Sebastiano & Matt G

  PROMOCJE / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE – NIEAKTYWNE! Zasady promocji znajdziesz w naszym FAQ.
  Ilość promocji ograniczona.
  Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie www., w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. 33 876 88 12 wew.23 od pon. do pt. w godz. 8-16. Sobota (15:00 – 19:00) pod nr.tel. 609 539 580
  Serdecznie zapraszamy!