Retro Party ★ Dj Maximo ★ Sala Dance – Long & Junior

  OPIS WYDARZENIA

  RETRO PARTY ★ DJ MAXIMO
  SALA DANCE ★ LONG & JUNIOR
  SOB.12.01.2019 ★ ENERGY 2000 PRZYTKOWICE
  Kochani, w sobotę 12 stycznia, zapraszamy na karnawałowy, muzyczny powrót do przeszłości, czyli naszą kultową imprezę RETRO PARTY. Tym razem w podróż energicznym wehikułem czasu zabierze Was wieloletni rezydent naszego klubu DJ MAXIMO! Oddanym Klubowiczom tej postaci nie trzeba specjalnie przedstawiać, wystarczy wspomnieć, że to współtwórca legendy naszego klubu i jeden z najlepszych DJ w Polsce. Uwaga! Tej nocy na Sali Dance na Wasze specjalne życzenie wystąpi legendarna już grupa „LONG & JUNIOR”! Duet znany jest z takich przebojów jak: „Kolorowa Sukienka”, „Tańcz, Tańcz, Tańcz”, czy „Bądź Moją Królową”.
  Jak zwykle w czasie sobotniej imprezy nie zabraknie także innych atrakcji i niespodzianek: pokazu pirotechniki scenicznej, wystrzałów konfetti, multilaser-show oraz inwazji energicznych retro gadżetów i naszych firmowych prezentów: koszulek, opasek i smyczek i Energy Mixów.

  Wstęp: 20 PLN | Wiek +18 lat | Start 21:00

  Zagrają dla Was nasi rezydenci:
  Sala Główna: Thomas Don Pablo & Daniels
  Sala Dance: De Sebastiano & Matt G
  Sala VIP: Skrzypa
  Sala Top: Discotek

  PROMOCJE / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE – AKTYWNE!
  Zasady promocji znajdziesz w naszym FAQ.
  Ilość promocji ograniczona.

  Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie www., w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr tel. 33 876 88 12 wew.23 od pon. do pt. w godz. 8-16.
  Sobota (15:00 – 19:00) pod nr.tel. 609 539 580
  Serdecznie zapraszamy!