RETRO PARTY ★ DJ SHOG ★ ZESPÓŁ MIG

  OPIS WYDARZENIA

  RETRO PARTY ★ DJ SHOG
  SALA DANCE ★ ZESPÓŁ MIG
  SOB.09.02.19 ★ ENERGY 2000 PRZYTKOWICE
  Kochani, w sobotę 9 lutego, zapraszamy na karnawałowy, muzyczny powrót do przeszłości, czyli naszą kultową imprezę RETRO PARTY. Tym razem w podróż energicznym wehikułem czasu zabierze Was DJ SHOG! Oddanym Klubowiczom tej postaci nie trzeba specjalnie przedstawiać, wystarczy wspomnieć, że to twórca mega hitu „Another World”, a także „In My Dreams”, „Feel Me”, „Running Water”! Uwaga! Tej nocy na Sali Dance na Wasze specjalne życzenie wystąpi legendarna już grupa „MIG”! Zespół znany jest z takich przebojów jak: „Wymarzona”, „Miód Malina”, czy „Lalunia”.
  Jak zwykle w czasie sobotniej imprezy nie zabraknie także innych atrakcji i niespodzianek: pokazu pirotechniki scenicznej, wystrzałów konfetti, multilaser-show oraz inwazji energicznych retro gadżetów i naszych firmowych prezentów: koszulek, opasek i smyczek i Energy Mixów.

  Uwaga! W trakcie imprezy do wygrania cenne nagrody!

  Wstęp: 20 PLN | Wiek +18 lat | Start 21:00

  Zagrają dla Was nasi rezydenci:
  Sala Główna: Thomas Don Pablo & Daniels
  Sala Dance: De Sebastiano & Matt G
  Sala VIP: Skrzypa
  Sala Top – R’n’B: Discotek

  PROMOCJE / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE – AKTYWNE! Zasady promocji znajdziesz w naszym FAQ.
  Ilość promocji ograniczona.

  Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie www., w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. 33 876 88 12 wew.23 od pon. do pt. w godz. 8-16. Sobota (15:00 – 19:00) pod nr.tel. 609 539 580
  Serdecznie zapraszamy!