RETRO PARTY ★ Marc van Linden

  OPIS WYDARZENIA

  W sobotę 4 sierpnia zapraszamy na kolejny muzyczny powrót do przeszłości, czyli naszą kultową imprezę RETRO PARTY. Tym razem uświetni ją prawdziwa legenda tamtych lat – niesamowity holenderski dj i producent MARC VAN LINDEN!
  Oddanym Retromaniakom, tej postaci nie trzeba specjalnie przedstawiać, wystarczy wspomnieć, że to twórca pamiętnych mega-hitów: „AM2PM”, „Gotta Let You Go”, „I Like It”, „Orgasm”, które w ubiegłej dekadzie królowały na parkiecie Energy 2000. MARC VAN LINDEN stworzył także dziesiątki remiksów, a jego największe hity do tej pory grane są w naszym klubie. Marc to także jeden z nielicznych dj, którzy zagrali na prawie wszystkich edycjach festiwalu Sunrise.
  Jak zwykle w czasie sobotniej imprezy nie zabraknie także innych atrakcji i niespodzianek: pokazu pirotechniki scenicznej, wyrzutni ogni i Co2 oraz konfetti, multilaser-show, a także inwazji energicznych retro gadżetów i naszych firmowych prezentów: koszulek, opasek, smyczek i nowych Energy Retro Mixów vol.58

  *DLA PIERWSZYCH 200 PAŃ DRINK GRATIS

  Wstęp: 20 PLN | Wiek +18 lat | Start 21:00

  Zagrają dla Was nasi rezydenci:
  Sala Główna: Thomas, Don Pablo & Daniels
  Sala Dance: De Sebastiano & Matt G
  Sala VIP: Teef
  Sala Top – R’n’B: Dj Skrzypa

  PROMOCJA / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE – AKTYWNE.
  Zasady promocji znajdziesz w naszym FAQ.

  Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie www., w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr tel. 33 876 88 12 wew.23 od pon. do pt. w godz. 8-16 i po 21-24.
  Sobota (15:00 – 19:00) pod nr.tel. 609 539 580
  Serdecznie zapraszamy!


  Zobacz Galerię z Imprezy