RETRO PARTY ★ Paffendorf & Sydney 7

  OPIS WYDARZENIA

  Kochani, w sobotę 19 maja, naszą kultową imprezę RETRO PARTY, uświetni występ prawdziwej legendy tamtych lat – formacji PAFFENDORF, którą wspierać będzie MC Sydney 7. Oddanym Retromaniakom, tej postaci nie trzeba specjalnie przedstawiać, wystarczy wspomnieć, że to twórca pamiętnych mega-hitów: „La La Girl”, „Where Are You”, „Smile”, „Crazy, Sexy, Marvelous”, „Crazy, Sexy, Marvelous”, czy „On & On”, które w ubiegłej dekadzie królowały na parkiecie Energy 2000. PAFFENDORF stworzył także dziesiątki remiksów, a jego największe hity do tej pory grane są w naszym klubie.
  Jak zwykle w czasie sobotniej imprezy nie zabraknie także innych atrakcji i niespodzianek: pokazu pirotechniki scenicznej, wystrzałów konfetti, multilaser-show oraz inwazji energicznych retro gadżetów i naszych firmowych prezentów: koszulek, opasek i smyczek.
  Wstęp: 20 PLN | Wiek +18 lat | Start 21:00
  Zagrają dla Was nasi rezydenci:
  Sala Główna: Thomas, Don Pablo & Daniels
  Sala Dance: De Sebastiano & Matt G
  Sala VIP: Teef
  Sala Top – R’n’B: Dj Skrzypa
  Więcej w naszym FAQ.
  Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie www., w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr tel. 33 876 88 12 wew.23 od pon. do pt. w godz. 8-16 i po 21-24.
  Sobota (15:00 – 19:00) pod nr.tel. 609 539 580
  Serdecznie zapraszamy!