SINGLE PARTY ★ Edycja Maturalna

  OPIS WYDARZENIA

  W piątek 4 maja, planujemy dla Was specjalną, maturalną edycję najpopularniejszej klubowej imprezy w Polsce, czyli SINGLE PARTY, w wyjątkowym energicznym wydaniu. Jeśli jesteś samotna / samotny? Szukasz swojej drugiej połówki, miłości, flirtu lub przygody na jedną noc – to ta impreza jest właśnie dla CIEBIE. Już nie musisz się zastanawiać czy chłopak lub dziewczyna, która wpadła Ci w oko jest wolna, czy zajęta. W czasie naszej imprezy wszystkie Singielki i Single będą mogli założyć specjalne zielone bransoletki, … no a Ci zajęci i zajęte lub „niechętne”, otrzymają czerwone bransoletki. Tym razem dodatkowo będziemy mieć dla Was bonusy – niespodzianki oraz nową edycję naszych firmowych silikonowych bransoletek. Czekają na Was ciekawe konkursy z nagrodami, Flirt Ruletka i wiele wiele innych atrakcji. Rozdamy Wam podwójne wejściówki do kina oraz zaproszenia na randkę i romantyczne kolację dla dwojga w ekskluzywnej restauracji wraz z voucherem na pobyt z wybranką/ iem w pięknym hotelu.
  Pamiętajcie! Miłość jest wszędzie wokół nas… wystarczy się tylko rozejrzeć…:)
  UWAGA! Dla pierwszych 200 osób specjalne silikonowe opaski!!!

  Zagrają:
  SALA GŁÓWNA: Thomas | Don Pablo & Daniels
  SALA DANCE: De Sebastiano & Teef

  Bilet: 10 PLN | Wiek: +16 lat | Start – 21:00

  PROMOCJA / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE – AKTYWNA. Zasady promocji znajdziesz na naszej stronie www oraz w naszym FAQ. Uwaga! Ilość promocji ograniczona.

  Rezerwacja loży: ON-LINE: na naszej stronie w zakładce REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. 33 876 88 12 wew.23 od pon. do pt. w godz. 8-16 i po 21-24.
  Serdecznie zapraszamy!


  Zobacz Galerię z Imprezy