Single Party ★ Hubertus ★ Live Mix

  OPIS WYDARZENIA

  SINGLE PARTY ★ HUBERTUS ★ LIVE MIX
  PT.23.11.2018 ★ ENERGY 2000 PRZYTKOWICE
  Jesteś samotna/ samotny? Szukasz swojej drugiej połówki, miłości, flirtu lub przygody na jedną noc? Jeśli tak, to gorąco zapraszamy Cię w piątek 23 listopada, na kolejną edycję najmodniejszej imprezy w Polsce – SINGLE PARTY! Już nie musisz się zastanawiać czy chłopak lub dziewczyna, która wpadła Ci w oko jest wolna, czy zajęta. W czasie naszej imprezy wszystkie Singielki i Single będą mogli założyć specjalne zielone bransoletki, … no a Ci zajęci i zajęte lub „niechętne” otrzymają czerwone bransoletki. Czekają na Was ciekawe konkursy z nagrodami, Flirt Ruletka i wiele wiele innych atrakcji. Rozdamy podwójne wejściówki do kina oraz zaproszenia na romantyczne kolację dla dwojga w ekskluzywnej restauracji wraz z voucherem na pobyt z wybranką/ iem w pięknym hotelu.Pamiętajcie! Miłość jest wszędzie wokół nas… wystarczy się tylko rozejrzeć…:)
  Tej nocy za energiczną konsoletą stanie legenda naszego klubu, współtwórca Energy Mixów i 1/2 formacji BOUNCE INC. – niesamowity DJ HUBERTUS!

  DLA KAŻDEGO NA WEJŚCIU OPASKA I GADŻET W PREZENCIE!

  Zagrają także:
  Main Stage: Thomas | Don Pablo & Daniels
  Sala Dance: DeSebastiano & Matt G
  Bilet: 10 PLN | Wiek: +16 lat | Start: 21:00

  PROMOCJA / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE – AKTYWNA. Zasady promocji znajdziesz w naszym FAQ.

  Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie www, w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. 33 876 88 12 wew.23 od pon. do pt. w godz. 8-16.Sobota (15:00 – 19:00) pod nr.tel. 609 539 580
  Serdecznie zapraszamy!