SINGLE PARTY ★ MANIACS SQUAD

  OPIS WYDARZENIA

  SINGLE PARTY ★ MANIACS SQUAD Live Mix
  PT.24.08.2018 ★ ENERGY 2000 PRZYTKOWICE
  Jesteś samotna / samotny? Szukasz swojej drugiej połówki, miłości, flirtu lub przygody na jedną noc? Jeśli tak, to gorąco zapraszamy Cię w piątek 24 sierpnia, na wakacyjną edycję najmodniejszej imprezy w Polsce – SINGLE PARTY! Już nie musisz się zastanawiać czy chłopak lub dziewczyna, która wpadła Ci w oko jest wolna, czy zajęta. W czasie naszej imprezy wszystkie Singielki i Single będą mogli założyć specjalne zielone bransoletki, … no a Ci zajęci i zajęte lub „niechętne” otrzymają czerwone bransoletki. Czekają na Was ciekawe konkursy z nagrodami, Flirt Ruletka i wiele wiele innych atrakcji. Rozdamy podwójne wejściówki do kina oraz zaproszenia na randkę w Parku Rozrywki Energylandia i romantyczne kolację dla dwojga w ekskluzywnej restauracji wraz z voucherem na pobyt z wybranką/ iem w pięknym hotelu.Pamiętajcie! Miłość jest wszędzie wokół nas… wystarczy się tylko rozejrzeć…:)
  Tej nocy za dekami staną jedni z najzdolniejszych i najpopularniejszych DJ i producentów muzycznych młodego pokolenia – formacja MANIACS SQUAD!

  Zagrają także:
  Main Stage: Thomas | Don Pablo & Daniels || Sala Dance: DeSebastiano & Matt G

  Bilet: Do 22.00 – 5 PLN, po 22.00 – 10 PLN
  Wiek: +16 lat | Start: 21:00

  PROMOCJA / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE – AKTYWNA. Zasady promocji znajdziesz w naszym FAQ.

  Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie www, w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. 33 876 88 12 wew.23 od pon. do pt. w godz. 8-16 i po 21-24.Sobota (15:00 – 19:00) pod nr.tel. 609 539 580
  Serdecznie zapraszamy!


  Zobacz Galerię z Imprezy