Ummet Ozcan ★ World Tour 2018

  OPIS WYDARZENIA

  UMMET OZCAN ★ WORLD TOUR 2018
  SOB. 17.11.2018 ★ ENERGY 2000 PRZYTKOWICE
  Kochani, w sobotę 17 listopada, zapraszamy Was na najbardziej spektakularną imprezę tego roku. Za energiczną konsoletą pojawi się jeden z najpopularniejszych DJ świata – prawdziwa legenda – jedyny i niepowtarzalny UMMET OZCAN!!! Ten sławny holenderski DJ i producent to gwiazda muzycznych festiwali i rezydent najlepszych klubów na świecie, a jego muzyczne produkcje takie jak: „Revolution”, „Smash!”, „Melody”, „Spacecats”, „Rise Your Hands”, stały się już kultowymi przebojami i kanonami muzyki klubowej, goszcząc na stałe w radiowych playlistach i na klubowych parkietach. Występy UMMETA charakteryzuje ogromna energia i charyzma, dlatego uświetniają największe muzyczne wydarzenia i festiwale. OZCAN swojego dj seta w Energy 2000 zagra, w ramach światowego turnee po najlepszych i najpopularniejszych klubach naszego globu.
  Tej nocy ekipa RMvision zrealizuje nasz nowy, klubowy teledysk!
  Oprócz występu jednego z najpopularniejszych dj-i świata, czekają na Was także setki innych atrakcji i niespodzianek! Prawdziwa inwazja prezentów, specjalnej edycji koszulek Energy 2000, w wersji męskiej i damskiej, Energy Mixy, specjalne silikonowe opaski na rękę, smyczki i inne gadżety. Pojawią się także goście specjalni – najlepsze klubowe tancerki, ledowe roboty i tancerki, performerzy i artyści z parku rozrywki Energylandia, a całość uświetnią spektakularne pokazy pirotechniki scenicznej, multilaser show i konfetti. Parkiet rozgrzeje nie tylko najlepsza muza, ale także wyrzutnie ognia – Fire Jet i Flamaniac, …a jeśli zrobi się Wam za gorąco, schłodzimy Was naszymi armatkami CO2.
  Imprezę poleca Patron Medialny – Radio RMF MAXXX!!!
  ——————-
  Dla każdego na wejściu NOWY ENERGY RETRO MIX 59!
  ——————-
  BILETY: 20 PLN | WIEK: +18 lat | Start: 21:00
  Zagrają dla Was nasi rezydenci:
  Sala Główna: Thomas, Don Pablo & Daniels
  Sala Dance: De Sebastiano & Matt G
  Sala VIP: Skrzypa
  Sala Top – R’n’B: Discotek

  IMPREZA SPECJALNA – PROMOCJE / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE – NIEAKTYWNE! Zasady promocji znajdziesz w naszym FAQ.

  Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie www., w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. 33 876 88 12 wew.23 od pon. do pt. w godz. 8-16. Sobota (15:00 – 19:00) pod nr.tel. 609 539 580
  Serdecznie zapraszamy!
  ————————————————–
  Uwaga! Nie prowadzimy przedsprzedaży biletów. Bilety będą dostępne w dniu imprezy, w kasach klubu od godziny 21:00.
  NIEOGRANICZONA ILOŚĆ BILETÓW!!!
  ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★