Walentynkowe Single Party ★ MiłyPan

  OPIS WYDARZENIA

  WALENTYNKOWE SINGLE PARTY ★ PT.15.02.2019
  MIŁY PAN ★ KONCERT NA SALI DANCE
  W piątek 15 lutego, z okazji Święta Zakochanych, planujemy dla Was specjalną, walentynkową edycję najpopularniejszej klubowej imprezy w Polsce, czyli SINGLE PARTY, w wyjątkowym energicznym wydaniu. Jeśli jesteś samotna / samotny? Szukasz swojej drugiej połówki, miłości, flirtu lub przygody na jedną noc – to ta impreza jest własnie dla CIEBIE. Już nie musisz się zastanawiać czy chłopak lub dziewczyna, która wpadła Ci w oko jest wolna, czy zajęta. W czasie naszej imprezy wszystkie Singielki i Single będą mogli założyć specjalne zielone bransoletki, … no a Ci zajęci i zajęte lub „niechętne”, otrzymają czerwone bransoletki. Tym razem dodatkowo będziemy mieć dla Was walentynkowe bonusy – niespodzianki oraz nową edycję naszych firmowych silikonowych bransoletek. Czekają na Was ciekawe konkursy z nagrodami, Flirt Ruletka i wiele wiele innych atrakcji. Rozdamy Wam podwójne wejściówki do kina oraz zaproszenia na randkę i romantyczne kolację dla dwojga w ekskluzywnej restauracji wraz z voucherem na pobyt z wybranką/ iem w pięknym hotelu.
  Pamiętajcie! Miłość jest wszędzie wokół nas… wystarczy się tylko rozejrzeć…:)

  UWAGA! Na Sali Dance koncert – MIŁEGO PANA – twórcy mega hitów „Królowa” i „Małolatki”!
  UWAGA! Dla każdego na wejściu nowy Energy Mix w prezencie – specjalna edycja walentynkowa!

  SALA GŁÓWNA: Thomas | Don Pablo & Daniels
  SALA DANCE: De Sebastiano & Discotek
  VIP: Skrzypa

  Bilet: 10 PLN | Wiek: +16 lat | Start – 21:00

  PROMOCJA / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE – AKTYWNA. Zasady promocji znajdziesz na naszej stronie www oraz w naszym FAQ.
  Ilość promocji ograniczona.

  Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie w zakładce REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. 33 876 88 12 wew.23 od pon. do pt. w godz. 8-16.
  Serdecznie zapraszamy!