WILD NIGHT ★ Energy Exclusive Events

  UCZESTNICY

  Zaproszeni: 1 Obserwują: 53 Wezmą udział: 11 Zobacz na Facebook

  OPIS WYDARZENIA

  ★ ENERGY EXCLUSIVE EVENTS ★ WILD NIGHT ★ Sob.28.04.
  Kochanie już nie musicie lecieć do Las Vegas, czy na Ibizę, aby poczuć klimat najlepszych event-ów i muzycznych festiwali na świecie. Specjalnie dla Was, po raz kolejny podnosimy standard naszych imprezy i oferujemy jeszcze wyższy poziom rozrywki! Już od kwietnia – ★ Energy Exclusive Events★ zaprezentuje Wam zupełnie nowy cykl imprez tematycznych, w czasie których przeniesiemy Was w magiczny świat, niesamowitych i fantastycznych wrażeń! Specjalny wystrój, najlepsi artyści: akrobacje na wysokości, performerzy, przebierańcy, tancerki, prawdziwa eksplozja konfetti, pokazy pirotechniki scenicznej, wyrzutnie ogni i co2 oraz najlepsi dj-je. To wszystko, oczywiście w klimacie danej imprezy…. To wszystko, oczywiście w klimacie danej imprezy…. A najbliższa już w sobotę 28 kwietnia. Tym razem kontrolę nad klubem przejmą … Party Animals, czyli prawdziwe imprezowe zwierzaki, a Wy poczujecie gorący szalony klimat brazylijskiego karnawału w Rio De Janeiro… Ojjj… Będzie się działo, to pewne!… a jeśli zdecydujecie się do nas dołączyć, to ta noc na zawsze pozostanie w Waszej pamięci!
  Jak zwykle w czasie sobotniej imprezy nie zabraknie także innych atrakcji i niespodzianek oraz inwazji naszych firmowych prezentów: koszulek, opasek oraz Energy Mixa vol.57- Retro Edition!
  UWAGA! Na wejściu dla każdego poczęstunek oraz Energy Mix vol.56 w prezencie!!!
  Wstęp: 20 PLN | Wiek +18 lat | Start 21:00
  Zagrają dla Was nasi rezydenci:
  Sala Główna: Thomas Don Pablo & Daniels
  Sala Dance: De Sebastiano & Matt G
  Sala VIP: Teef
  Sala Top – R’n’B: Dj Skrzypa
  Więcej w naszym FAQ.
  Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie www., w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. 33 876 88 12 wew.23 od pon. do pt. w godz. 8-16 i po 21-24.
  Sobota (15:00 – 19:00) pod nr.tel. 609 539 580
  Serdecznie zapraszamy!