ZA HAJS SZEFA BALUJ ★ Domówka Bossa!

  OPIS WYDARZENIA

  ZA HAJS SZEFA BALUJ ★ Domówka Bossa! ★ Pt.11.05.2018
  Chciałbyś przeżyć imprezę jakiej nie przeżył nikt? Chciałbyś poczuć się niczym Król baletów – Lew Parkietu, niczym Książę, Playboy, Celebryta? … Chciałbyś, ale brakuje Ci hajsu? No cóż, teraz możemy temu zaradzić! Oszczędź swoje i ZA HAJS SZEFA BALUJ !!! …razem z nami już po raz kolejny, w piątek 11 maja. Tej nocy przytkowickie Energy 2000 zmieni się w największą w Polsce Domówkę, w… DOMÓWKĘ PREZESA!!! Hektolitry darmowego alkoholu, inwazja firmowych gadżetów, party grill i moc niespodzianek, które zaskoczą nawet największych imprezowych wyjadaczy. Ba… tej wyjątkowej nocy wybrańcy będą mogli przejechać się nawet wypasionym furami Szefa… BMW i8, Porsche Panamera i Can-Am Spyder! Zakręcimy naszym energicznym Kołem Fortuny i zrobimy Wam setki pamiątkowych zdjęć w naszej szalonej Foto-Budce oraz nakręcimy zwariowany Flash Live. Po prostu będzie się działo, a to wszystko za … szefa hajs 🙂
  UWAGA! Tej nocy odwiedzą nas także po raz kolejny, najpopularniejsi Youtuberzy w Polsce! Będziecie mieli jedyną i niepowtarzalną okazję pstryknąć sobie z nimi fotkę i zgarnąć autograf!
  Nie czekajcie i dołączcie do naszego wydarzenia już teraz!
  BILET: 10 PLN | WIEK +16 | Start godz. 21:00
  PROMOCJA URODZINOWA ORAZ KAWALERSKI/PANIEŃSKIE – AKTYWNE!
  Zagrają dla Was nasi rezydenci:
  Sala Główna: Thomas Don Pablo & Daniels
  Sala Dance: De Sebastiano & Teef
  Więcej w naszym FAQ.
  Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie www., w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr tel. 33 876 88 12 wew.23 od pon. do pt. w godz. 8-16 i po 21-24.
  Sobota (15:00 – 19:00) pod nr.tel. 609 539 580
  Serdecznie zapraszamy!


  Zobacz Galerię z Imprezy